Images vbelts
Images vbelts Images vbelts
Szukane słowo: 
Grupa: 
Podgrupa: 
 
Images vbelts
Images vbelts
Images vbelts
  Wstęp
 1. Wprowadzenie

Szanowni Państwo!

Przekazujemy w Państwa ręce katalog pasów napędowych CX (ISBN: 978-83-928614-8-5). Katalog to kompendium wiedzy  z zakresu pasów napędowych i kół pasowych oraz zestaw tabel zawierających parametry techniczne tych produktów.

Katalog pasów napędowych CX składa się z trzech części.

Część I i II obejmuje informacje teoretyczne. W pierwszej części przedstawiamy rodzaje pasów napędowych oraz kół pasowych, ich budowę i zastosowanie, terminologię stosowaną w branży, metody obliczeń z przykładami oraz podstawowe zasady eksploatacji pasów napędowych i przekładni pasowych.  Część II natomiast zawiera ponad 40 tabel, pomocnych m.in. w wykonywaniu obliczeń pasów i kół pasowych.

Części teoretyczne stanowią doskonały wstęp do programu produkcyjnego pasów napędowych i kół pasowych CX. Na ponad 200 stronach przedstawiamy tabele z wymiarami ponad 100 rodzajów pasów napędowych i kół pasowych. Wszystkie tabele uzupełniono rysunkami technicznymi i wizualizacjami 3D, które doskonale przybliżają czytelnikowi rzeczywisty wygląd produktu.

Katalog pasów napędowych CX przedstawia jedynie fragment programu produkcyjnego CX, który oprócz szerokiego zakresu łożysk tocznych i ślizgowych, zawiera także tuleje łożyskowe, zestawy naprawcze do piast kół, uszczelnienia techniczne oraz łańcuchy napędowe. Oferta CX to także szeroka gama zespołów łożyskowych, łożysk specjalnych oraz akcesoriów łożyskowych. 

Produkty CX to stała i wysoka jakość kontrolowana w nowocześnie wyposażonym laboratorium i potwierdzona certyfikatami z całej Europy, a przede wszystkim zadowoleniem i satysfakcją klientów na całym świecie. Wysoką jakość produktów CX potwierdza standardowo przyznawana 18-sto miesięczna gwarancja. Wszystko to sprawia, że produkty CX od lat świetnie się sprawdzają w rolnictwie,motoryzacji i wielu pozostałych gałęziach przemysłu.

Mamy nadzieję, że prezentowany katalog pozwoli Państwu dobrać najwłaściwszy pas napędowy lub koło pasowe, a my dajemy gwarancję, że produkty CX zapewnią optymalne parametry techniczno - ekonomiczne.

Katalog, który oddajemy w Państwa ręce stanowi kolejną pozycję z serii katalogów tematycznych przedstawiających części maszyn CX.  Aktualnie do dyspozycji klientów są katalogi łożysk przemysłowych, łożysk rolniczych, uszczelnień technicznych oraz zestawów naprawczych do piast kół. Kolejne pozycje przedstawiające dalszą część szerokiej oferty części maszyn CX  są w trakcie opracowywania i już wkrótce będą dostępne u dystrybutorów CX. Katalogi poza formą książkową są również dostępne w formie multimedialnej, w postaci nośnika CD lub na stronie producenta www.complexmetal.com.


Wszelkie prawa zastrzeżone
COMPLEX S.A. 2009

Treść niniejszej publikacji jest własnością wydawcy i nie może być wykorzystana w innych publikacjach bez pisemnej zgody COMPLEX S.A. Wydawca dołożył wszelkich starań aby treść niniejszej publikacji była zgodna ze stanem rzeczywistym, jednakże nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy i nieścisłości.
CX jest znakiem zastrzeżonym i jest własnością firmy COMPLEX S.A.

Katalog:  ISBN: 978-83-928614-8-5
Wydawca: COMPLEX S.A.

Historia : Images vbelts Images vbeltsStrona : Images vbeltsImages vbelts << Powrót do kataloguDrukuj
Images CX