Images CX
Images CX Images CX
Szukane słowo: 
Grupa: 
Podgrupa: 
 
Images CX
Images CX
Images CX
Images CX
Images CX
Images CX
Images CX
  Wszystkie grupy
 1. Wprowadzenie

Szanowni Państwo !

Przekazujemy w Państwa ręce prezentację produktów CX (ISBN: 978-83-927599-7-3) w nowej rozbudowanej formie. Prezentacja to kompendium wiedzy z zakresu techniki łożyskowań oraz baza danych, zawierająca parametry techniczne produktów marki CX.

Produkty CX obejmują szeroki zakres łożysk tocznych i ślizgowych, tulei łożyskowych, zestawów naprawczych do piast kół oraz pozostałych akcesorii łożyskowych. Wysoką jakość produktów CX potwierdza standardowo przyznawana 18-sto miesięczna gwarancja, którą objęte są wszystkie produkty tej grupy. Kilkuletnie badania, analizy laboratoryjne i bogate doświadczenie zaowocowały wydawnictwem, które stanowi przewodnik po świecie łożysk.

Prezentacja składa się z Poradnika oraz Katalogu produktów CX. Poradnik zbudowany jest z sześciu części. Pierwszych pięć części obejmuje informacje teoretyczne, zaś część szósta, najobszerniejsza część katalogu, zawiera przedstawione w postaci tabelarycznej parametry produktów CX.

W pierwszych częściach przedstawiamy historię łożysk od starożytności do czasów najnowszych oraz dokonujemy podziału i charakterystyki głównych grup łożysk. Część III poświęcona jest procesom projektowania i zabudowy łożyskowań. Krok po kroku przedstawiamy zasady doboru łożysk dokonywane pod kątem różnych aspektów.

W części IV poświęconej eksploatacji łożysk, dotykamy zagadnień z zakresu trybologii, przechowywania łożysk, montażu i demontażu.

W części V natomiast dokładnie analizujemy metody oceny stanu dynamicznego, uszkodzenia, drgania i zasady diagnostyki drganiowej. Dopełnieniem części teoretycznych Poradnika jest część VI przedstawiająca dane techniczne poszczególnych rodzajów łożysk.

Części teoretyczne stanowią doskonały wstęp do programu produkcyjnego CX, w którym przedstawiamy parametry techniczne poszczególnych typów produktów CX. W Katalogu odnajdziecie Państwo wymiary, masy, nośności, prędkości obrotowe oraz dostępne wykonania interesujących was typów łożysk.

Dostępność łożysk w wymaganych wariantach określana jest przy użyciu trzech symboli:

  • - magazyn: produkt standardowy, zwykle znajduje się w magazynie do natychmiastowej sprzedaży,
  • - zamówienie: produkt wykonywany jest dopiero po złożeniu zamówienia, dlatego należy się liczyć z dłuższym niż w pierwszym przypadku terminem dostawy,
  • - telefon: zamówienie specjalne wymagające dokładniejszych konsultacji, co do terminu wykonania.

Mamy nadzieję, że logiczny i przejrzysty układ danych zarówno technicznych, informacji ogólnych jak i danych tabelarycznych umożliwi Państwu szybkie i proste poruszanie się po katalogu, jednakże jeżeli macie Państwo jakiekolwiek uwagi bardzo prosimy o przesłanie e-maila na adres: twojesugestie@cx.pl, zostaną one uwzględnione w pracy nad kolejną wersją katalogu CX.

Mamy nadzieję, że prezentowany katalog multimedialny pozwoli Państwu dobrać najwłaściwsze łożysko, a my dajemy gwarancję, że łożyska CX zapewnią optymalne parametry techniczno-ekonomiczne.

Wszelkie prawa zastrzeżone
© COMPLEX S.A. 2009
Treść niniejszej publikacji jest własnością COMPLEX S.A. i nie może być wykorzystywana w innych publikacjach bez pisemnej zgody.
COMPLEX S.A. dołożył wszelkich starań aby treść niniejszej publikacji była zgodna ze stanem rzeczywistym, jednakże nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy i nieścisłości. CX jest znakiem zastrzeżonym i jest własnością COMPLEX S.A.

ISBN: 978-83-927599-7-3
Wydawca: COMPLEX S.A.

Historia : Images CX Images CXStrona : Images CXImages CX << Powrót do kataloguDrukuj
Images CX